Mutlu İzdivaç

Gelin Adaylarının İlk Gece/Gerdek Gecesi ve
Mutlu Evlilik Rehberi!

Mutlu Evlilik Seti

Gerdek Gecesi Korkusuna Son!!!

İlk gece nasıl olmalı neler yapılmalı bilmiyorsanız, ilk ilişki korkusu yaşıyorsanız Yazar Gamze Divan’ın hazırladığı resimli ve yazılı anlatımlı Mutlu İzdivaç kitap seti tam size göre. Mutlu İzdivaç kitap seti sadece ilk seksi değil, evliliğinizin tamamı boyunca cinsellikte neler yapmalı neler yapmamalısınız hepsini aktarıyor.

Mutlu İzdivaç kitap seti ile evliliğinizin ilk ve her gecesini kusursuz yaşayın. Bu setteki kitapların size sunacağı bilgilerle eksiksiz bir zifaf gecesi yaşayabilir ve evliliğinizin tamamı boyunca son derece bilinçli ve sağlıklı bir cinsel yaşama sahip olabilirsiniz.

Bilmeniz gereken her şey her detayı ile sadece bu kitap setinde. Yazar Gamze Divan’ın bu kitap seti ile ilk günden başlayarak evliliğinize nasıl bir refah getireceğinizi ve bu refahı eksiltmeden nasıl koruyacağınızı her yönüyle keşfedebilirsiniz.

Maksimum 3 günde okuyup bitirebileceğin bu e-kitap seti,  Müstakbel eşini ve kendini cinsellikte nasıl memnun edeceğini sana adım adım gösterecek, ikinizi de mutlu sona ulaştıracak yegâne bilgi kaynağı!

Yazar Gamze Divan Mutlu Evliliğin Formülünü Veriyor!

Gamze Divan

Gamze Divan

Merhaba, Ben Gamze Divan. Edebiyat ve İletişim eğitimi almış, araştırmacı bir yazarım. Panik Atağa Son, Göğüs Büyütme Programı kitaplarının yazarıyım. Fenomen olmuş bazı internet sitelerinde köşe yazarlığı da yapmaktayım ama bence kimliğimin bu özelliklerinden ziyade sizi ilgilendiren asıl kısmı anlatmam en doğrusu olacak şu an.

İki evliliğim oldu. İkincisi halen mutlu mesut devam etmekte. İlki ise hiç umduğum gibi olmadı. Büyük hayallerle başlayan; aşk, sevgi, bağlılık, saygı, sadakat barındırmasını beklediğiniz, özetle mutlu bir yuva kurma umudunuzun hangi sinsi sebeplerle siz hiç anlamadan gitgide yok olabileceği siz gelin adaylarını yakinen ilgilendiriyor. Mutlu İzdivaç kitabını bu nedenle yazdım.

İlk evliliğim öncesindeki tecrübesizliğimi gidermek, bilmem gerekenleri öğrenmek için çaba göstermemiş olmak büyük kayıplar vermeme neden oldu. Hemcinslerim evliliklerinde olumsuzluklar yaşamasın diye yıllar boyunca edindiğim tecrübelerimi yazar kimliğimle buluşturdum ve bu kitabı tüm gelin adaylarına tam bir rehber olması için büyük bir özenle hazırladım.

Cinsellik nedir bilmiyordum, ilk seks ilk gece nasıl olur ne yapılır bilmiyordum. Üstüne üstlük ilk gece korkusu dışında başka korkularım da vardı. Vücudumla ilgili, özellikle de göğüslerimle ilgili özgüvenimi yok edici bir soruna sahiptim. Utanarak, kendini saklayarak müstakbel eşimle nasıl ilişkiye girecektim? Ve daha onlarca başka soru, sorun!

O dönemlerde tüm bunlarla nasıl başa çıkabileceğimi bana anlatabilecek bir ablam, arkadaşım, büyüğüm yoktu. Daha da kötüsü bu konularda akıl alabileceğim bir kitap bile yoktu. Bilirsiniz, cinsel konularda kapalı bir toplumuz. Yaşamak ayıp, konuşmak ayıp ama nikah yapılır yapılmaz genç kızlığınız boyunca ayıp/günah diye dayatılan seks, bir anda helal hale geliyor ve tüm korkuları unutup bir anda yatakta tam bir tanrıça olmanız bekleniyor.

Nikahta imza atılır atılmaz cinsellikle ilgili her şeyi bilebilirmişiz gibi vazifenizi kusursuz yerine getirmeniz bekleniyor. İyi de nasıl? Neyin nasıl olması gerektiğini kimseden öğrenemiyorken, evlenmeden önce de deneyimleyemiyorken bu başarı nasıl elde edilir? Cevap yok!

İşte bu kitabı yazmaktaki öncelikli amacım buydu. Benim “vakti zamanımda yaşadığım çaresizliği hemcinslerim yaşamasın, Allah bu ruh halini düşmanımın başına vermesin” fikri bu kitabın temel dayanağı oldu. Çünkü evlilik öncesi önemi anlaşılamayan irili ufaklı bu sorunlar insanı öyle bir noktaya getirebiliyor ki evliliğin yavaş yavaş mutsuz bir hale gelmesi bir kenara, tüm bu asap bozuklukları en sonunda başka hastalıklar halinde insanda patlak vermeye başlıyor.

İlk evliliğimin 4.yılında panik atak hastası oluşumuna sebep olan şeylerin kökeni ister inanın ister inanmayın cinsel yaşamımdaki eksikliklere dayanıyordu. Daha beter bir hastalığa da yakalanabilirdim. Neyse ki panik atak sorunumu da aştım, artık çok geride kaldı tüm tatsızlıklar.

Kitap setini oluşturmamdaki ikincil sebebim ise şuydu; İlk gece yaşananlar o kadar önemliydi ki, o gecenin öyle bir tılsımı vardı ki eğer o gece sorunsuz geçiyorsa evlilik te sorunsuz ilerliyordu. O gece sorunlu geçiyorsa evlilik te sorunlu ilerliyordu. Tabi bunu yıllar sonra anlıyor insan! Bu da bizlere öğretilmeyen ama çok çok çok önemli bir bilgiymiş.

Sadece yıllar sonra onca tecrübeden sonra geriye dönüp baktığınızda anlayabileceğiniz bir bilgi. İlk evliliğimde benim için iş işten geçmişti. Sizler için geçmesin!

Mutlu İzdivaç Kitap Setinin Faydaları

Kimse dillendirmiyor ama cinsel yaşam, evliliğin en önemli yapı taşı. Özellikle de erkekler için bu böyle! İlk seksiniz sağlıklı geçmiyorsa, o gece eşinizi ve de kendinizi tam anlamıyla memnun edemiyorsanız, sonradan ne yaparsanız yapın eşinizin nazarındaki puanınızı yükseltemiyorsunuz. Ya da yükseltmeniz uzun zaman alıyor. O vakte kadar eşiniz sizle konuşurken incelik göstermeme hakkı olduğunu düşünmeye başlıyor.

Özel günler unutuluveriyor, gözlerindeki ışık sönmeye başlıyor, ailesine karşı ilgisi alakası artarken size karşı pek hevesli olmamaya başlıyor, arkadaşlarına daha çok kıymet vermeye başlıyor, en ufak şeylere sinirlenmeye kabalaşmaya başlıyor ve daha bir sürü sorun oluşuveriyor. Aldatmalar altında yatan en büyük neden de cinsel tatminsizlik!

Tüm bu sorunların cinsel yetersizlikten kaynaklandığını anlamak bir kadın için çok uzun zaman alıyor. Başka şeylere kafası bozuktur diye düşünüyorsunuz, işle ilgili stresi vardır diye düşünüyorsunuz, evlilik ve aile babası olmak ona ağır gelmiştir diye düşünüyorsunuz ama hayır. Bu cevapların hiçbiri gerçek neden değil. Asıl neden; Yeterince cinsel tatmin yaşamıyor olması!

Saydığım bu sorunlar sadece benim ilk evliliğimde olan tatsızlıklar değil. Araştırmacı tarafım nedeniyle çevremdeki yüzlerce evliliği inceledim, yüzlerce kitap okudum, muhatabım olan insanlara bazen hadsiz sorular sordum, zaman zaman sınırı aştım belki ama kendi evlilikleri hakkında verdikleri bilgilerle hepsi seve seve yardımcı oldular bu kitaba.

Her birinin evliliğinin gidişatında, ilk gecenin ve sonraki seks yaşamının izleri vardı. Görüştüğüm psikiyatristler ve ilişki danışmanları da cinselliğin evliliğin gidişatını hayli belirleyici bir etkiye sahip olduğunu ifade ettiler. Özetle tekrar etmek isterim ki;

ilk gece ve sonraki cinsel paylaşımlarınız ne ise evliliğiniz de o olacak! Bu yüzden sakın önemsememezlik etmeyin!

“Ya benim bilmeme gerek yok eşim halleder her şeyi!”

Hayır!

“Ya canım, eşim anlayış gösterecektir tecrübesizliğime. Dinimizce kural neyse ona uyduk bu nedenle tecrübemiz olmadı ne yapaydım yani. Bir şey olmaz”

Hayır!

Sakın bu fikirlere kapılmayın.

Bu mantığı yürütenler haksız mı? Hayır haksız değil ama hanımlar kazın ayağı da öyle değil. Boşuna anlayış beklemeyin! Bir şey olmaz demeyin!

O çok severek evlendiğiniz erkek ilk gece ve sonrasındaki birkaç seksiniz sonrasında öyle bir değişime uğrayabiliyor ki sizi deli gibi seven o erkek gidiyor yerine neredeyse bambaşka biri geliyor.

Sakın! Sakın! Sakın! Bu hataya düşmeyin.

Öğrenebileceğiniz ne varsa teoride hepsini öğrenin!

Evliliğinizde aşk, bağlılık, ilgi, özen, sadakat, huzur her daim var olsun istiyorsanız formülü açıkça söylüyorum; Cinselliği en ön plana almalısınız. Bu kadar net!

Bunu ihmal edip önemsemeyecek hemcinslerime şimdiden evlilikleri hakkında kehanette bulunayım; Mutsuz olacaksınız / Mutsuz bir evliliğiniz olacak!

Çünkü erkeklerin cinselliğe bakış açısı ve cinselliğe düşkünlükleri biz kadınlarınki gibi değil.

Hatta evlenme kararı alan erkeklerin %90 sırf düzenli bir seks yaşamı için evleniyor. Evet tabi ki müstakbel eşiniz sizi seviyor, sizle hayat arkadaşı olmak istiyor buna eminim ama inanın evlilik isteğinin altında yatan en önemli sebep düzenli bir seks hayatı! Bu düzenli seks hayatında da ideal bir seks yaşamı düşlüyorlar. Umduklarını bulamadıklarında bambaşka bir adama dönüşüyorlar.

Bana güvenin!

Bu dediklerimin ne kadar doğru bilgiler olduklarını evliliğinizin 5.yılından sonra anlayabileceksiniz. Ve bana sonuna kadar hak vereceksiniz. Şu an anlamayanlarınız inanmayanlarınız olabilir çünkü cinselliği bilmiyor tanımıyorsunuz, cinselliğin erkekler nazarında ne denli önemli olduğunu görmediniz. Müstakbel eşiniz de gelenekler gereği size bu yönünü henüz pek göstermedi!

Bu nedenle dediklerimin ne kadar doğru olduğunu ancak ve ancak evlendikten sonra yıllar boyunca edineceğiniz tecrübeler neticesinde kavrayabileceksiniz.

Ben geç kaldım. Siz kalmayın! Vakti zamanında bulamadığım kaynak/akıl hocası şu an sizin bir tık uzağınızda. Benim böyle bir imkânım yoktu.

Bilgisizliğim kocaman bir hayal kırıklığına, çok severek adım atılmış bir evliliğin mutsuz yaşanmasına ve ciddi sağlık sorunlarına mâl oldu.

Mutlu İzdivaç Kitap Setinin İçeriği

İçindekiler

Sette 1 Ana Kitap ve 4 adet ek kitap bulunuyor!

 • Ana Kitap: İlk Gece
 • Bonus 1: Seks Çeşitleri & Giyim Oyuncak ve Aksesuarları
 • Bonus 2: Cinsel & Genital Sağlık
 • Bonus 3: Heyecan Dorukta
 • Bonus 4: Aşk Kuponları
 • Ana Kitap – İlk gece
ilk gece kitabı

Ana kitapta, ilk gece nasıl olmalı neler yapılır merakında olanlar için tüm cevapları resimli ve yazılı anlatımla barındıran bir kitap. Gerdek gecesi yapılması gerekenleri adım adım aktardım. Evlilikte ilk gece yapılması gerekenler olarak toplam 4 bölümde 20 konu başlığında tüm detayları verdim. Evliliğin ilk gecesi yaşananlar, olması gereken doğrular, yapılmaması gereken yanlışlar…vs. hepsi bu kitapta!

 • ilk Geceye Hazırlık (Psikolojik, Fiziksel, Mekânsal ve Giyim Hazırlıklarının tüm detayları, ilk gece korkusunu yenmenizi sağlayacak bilgiler)
 • Cinsel Münasebetler (Öpüşme teknikleri, Ön sevişmede yapılması gerekenler, Oral seks hakkında her şey, Handjob teknikleri, Seksi diyaloglar…vs.)
 • Evliliğin ilk gecesi nasıl ilişkiye girilir? (ilk gece pozisyonları, resimli ve yazılı anlatımlı 22 farklı pozisyon, orgazm hakkındaki tüm detaylar, kızlık zarı ve ilk gece kanaması hakkında bilinmesi gerekenler)

 • Bonus 1 – Seks Çeşitleri
sex çeşitleri kitabı

Bu bonus kitap, cinselliğe bambaşka bir açıdan bakmanızı sağlayacak. Cinsel zevk kültürü olarak ele alınan ilişki türlerini bu kitaptan öğrenebilirsiniz. Yani cinselliğe dair bambaşka bir dünya ile tanışacağın bir kitap bu. 5 seks akımının felsefesini bu kitapla öğrenmiş olacaksın. Müstakbel eşinin bu seks türlerine eğilim gösterme ihtimali var ve bu yüzden tüm detayları sen de bilmelisin.

Ayrıca, “Eşim benle yeterince tutkulu ve arzulu sevişmiyor” derdiyle yanan birçok kadının eşlerinde, bu seks türlerine eğilim oluyor ve kadın kişi bunları bilmediği için erkeği tatmin edemiyor ve yatakta beceriksiz bir konuma düşüyor. Seks türlerinin neler olduğunu öğrenerek erkeğine ayak uydurabilir, eğer varsa sevişme isteksizliği altında yatan şeyin aslen ne olduğunu daha iyi görebilirsin.

Bu bonus kitapla ayrıca, erkekleri baştan çıkaran seks kostüm çeşitlerini, aksesuarları, cinsel yaşamınıza renk ve yüksek haz katacak seks oyuncakları hakkında ne varsa hepsini öğreneceksin.


 • Bonus 2 – Cinsel ve Genital Sağlık
cinsel sağlık kitabı

Her kadının düzenli olarak yaptırması gereken jinekolojik muayenelerin detayları, vajinal sağlık için yapılması gerekenler, her daim genç bir vajina için yegâne formül olan vajina sporu, genital estetikle ilgili gelişmeler, genital hijyen, cinsel ilişki sorunları, cinsel yolla bulaşan hastalıklar, korunma yöntemlerinin tamamı, meme sağlığı …gibi kendi anatominle ilgili bilmen gereken her şeyi bu bonus kitaptan tüm detaylarıyla öğrenebilirsin.


 • Bonus 3 – Heyecan Dorukta Kitabı
heyecan dorukta kitabı

Müstakbel eşine sıradan bir seks sunmak yeterli değil. Onun heyecanını doruğa taşıyacak öğeleri de bilmelisin. Erkeği heyecanlandırmanın yollarına dair ne varsa hepsi bu kitapta aktarıldı. Gün içerisinde ona atabileceğin mesajlardan, pozisyonlara, gündelik hareketlere, erkeğin libidosunu arttıran yiyecek ve içeceklere, parfümlerden fantezilere kadar kısacası her şey bu kitapta. Cinsel yaşamınıza lezzet katabileceğiniz, erkeğinizi de sizi de çok memnun edecek tüm bilgileri resimli ve yazılı anlatımlarla bu kitapta bulabilirsin.


 • Bonus 4 – Aşk Kuponları
aşk kuponları kitabı

Erkeğinle birlikte renkli, hareketli ve mutlu bir cinsel hayata sahip olmak istiyorsan işin içine birazcık oyun katman gerekiyor. Bu oyuncu halin onda büyük etkiler bırakacak ve seksapel yönüne duyacağı hayranlık tavan yapacak. Sen oyunbaz ve şaşırtıcı bir kadın olmazsan, bir süre sonra sadece erkeğin üzerinden beslenen cinsel yaşantın zayıflamaya başlayacak ve onun gözünde en sonunda sıradan bir hal alacaksın.

Sıradan bir kadın olarak adlandırılmana ve seksin haftalık olarak yapılması gereken sıradan bir aktivite haline dönüşmesine asla izin vermemelisin! Onun gözündeki en seksi ve çekici kadın olmak için bu seksi oyunların gücünden faydalanmalısın. Aşk Kuponları sana bu gücü verecek. Oyunu nasıl oynayacağını kitap içerisinde anlatıldı. 25 sayfalık bu bonus kitapta 60 adet aşk kuponu bulunmakta.


Mutlu İzdivaç Kitap Seti Okuyanlar Ne Diyor?

Mutlu İzdivaç Seti Kitabını okuduktan sonra yaşayacağın değişimi arzu edersen sen de bizlerle paylaşabilirsin.

1500+ mutlu okuyucuların bize gönderdikleri teşekkür yorumların bir kısmını aşağıda yayınladık.


Zuhal T.

Gamze Hanımcım, kitabınızla tanıştığıma öylesine memnunum ki bana resmen abladan öte oldunuz. Nikah tarihim yaklaştıkça günbegün artan korkumu sizin sayenizde yendim. Ne kadar önemli şeyler öğrendim. Kusursuz bir zifaf yaşadık ama bu bilgilere sahip olmasaydım sanırım dediğiniz gibi ben de sorunlu günlere merhaba diyecektim.

Bunu nerden mi anlıyorum; Sayenizde yaşadığımız başarılı bir zifaf gecesinden sonra eşimin bana bakışlarında artan ışığı gördükten sonra, cinselliğin evlilikte erkekler için cidden ne büyük bir öneme sahip olduğuna kesinlikle emin oldum. Paylaşmış olduğunuz her bir bilgi için sonsuz teşekkürler.


Mine B.

Kendi fikirlerimi es geçip direkt eşimin yorumunu vereceğim. Eşimin bana dediği şu oldu; “Senle evlenmeden önce ben de korkuyordum, yatakta uyumsuz olabileceğimize dair, cinsel yaşamımızın yeterince iyi olmayacağına dair korkularım vardı. Evlendiğimizden bu yana 4 ay oldu. İş yerimde, trafikte, arkadaşlarımla takıldığımda yani her anımda eskisinden kat be kat mutluyum hayatım. Çünkü harika bir cinsel yaşamımız var. Sen harika bir kadınsın!”

Bu mutluluğu size borçluyuz Gamze Hanım, hakkınızı helal edin lütfen.


Hayrünnisa A.

Gerdek Gecesi Korkusu

Gamze Hanım, anlattığınız her şey çok doğru. İlk gecenin ve sonraki cinsel paylaşımların tamamının evliliği ciddi şekilde etkilediğini benden çok zaman önce evlenmiş olan bir büyüğümden de duymuştum. Bana tembihlemişti “Kızım gerdek gecesinden itibaren her münasebetinizde kendini de kocanı da nasıl mutlu edeceğini yumurta kapıya dayanmadan bil, yoksa o evlilikten hayır gelmez.” derdi ve kendi evliliğinde mutsuz bir cinsel yaşamın ne gibi başka sorunlar yarattığını anlatırdı bana.

Elbette çok detaya girmeden anlatabiliyordu. Bizler ayıp günah kavramlarıyla büyüdük bu nedenle bu konular pek kimseyle konuşulmaz. Bu kitap gerçekten çölde bir vaha olmuş. Kendi evliliğimde müthiş faydanızı gördüm. Allah ta sizi mutlu mesut etsin. Hakkınızı helal edin.


Sena M.

Size ve Mutlu İzdivaç kitabınıza minnettarım. Eşim bu kitabı okuduğumu biliyor “Vay be helal olsun böyle kitaplarda mı varmış” dedi ve evlenmeden önce böyle bir özeni göstermiş olmama çok mutlu olduğunu söyledi. “Hiç umursamayıp araştırma yapmayıp öylesine lambur lumbur bir sevişmeyle de çıkabilirdin karşıma ama bunu yapmadın bu da bana ve evliliğimize verdiğin değeri gösteriyor. Çok teşekkür ederim” dedi. Yani ikimiz de halimizden çok memnunuz sağ olun var olun.


* Feragatname: 
Yukarıda gördüğün yorumlar kişiseldir ve bir otorite anlamını taşımamaktadır. Kitapta yer alan bilgilerin doğru uygulanıp uygulanamaması alınacak sonucun kişiden kişiye değişiklik göstermesine neden olabilir.


Mutlu İzdivaç Kitabı Hakkında Yazarların Yorumları

Yazar Kıvanç Galip Över

Meslektaşım harika bir bilgi kaynağı yaratmış. Biz erkekleri ve bizlerin beklentilerini çok iyi anlamış ve hemcinslerine tam bir rehber niteliğinde eşsiz bir kitap yaratmış.w

Yazar Sadri Ercan Talu

Yazar arkadaşım Gamze Divan, kitabını bana gönderip bir erkek gözüyle yorumumu istediğini belirttikten sonra kitabı bir çırpıda okudum. Bir erkeği memnun edecek tüm formüller gerçekten bu kitapta mevcut.w

Yazar Ceyhun A. Özdemir

Çok faydalı bir eser. Net! Cinsellik erkekler için önemli mi? Evet! Kadınlar bu konuda haklı olarak bilgisiz mi? Evet! Ama işte artık böyle bir kaynak var. Yani bahane yok artık. Tebrikler meslektaşım, çok hakikatli bilgiler paylaşmışsın. Tüm kadın alemine hayırlı uğurlu olmasını dilerim.


Unutmadan!

Maksimum 3 günde oku

Evliliğini mutlu mesut yaşama formüllerini keşfet

Mutlu İzdivaç Setini Hemen Satın Al!


mutlu izdivaç seti

KDV dahil

269TL

22TL aylık taksitle sahip ol.

yataktaki kraliçe kitabını hemen satın al
0 850 441 18 13

Telefonda satış desteği hafta içi 11:00 – 16:00


Kampanya 1

mutlu izdivaç seti ve kocanın kalbine gir

Mutlu İzdivaç Seti & Kocanın Kalbine Gir

Kocanın aşkını, hayranlığını ve sana olan bağlılığını arttıracak tüm bilgiler bu ikili sette!

Bu Cumaya Kadar!!!

%30 indirimli 

498TL yerine 

sadece

399TL

KDV Dahil

44TL aylık taksitle sahip ol.

kocanın kalbine gir kitabı

Kocanın Kalbine Gir Kitabı, 1 ana kitap ve yanında 3 adet bonus + 2 mini rehber kitaptan oluşan bir set. Barındırdığı bilgi ve metotlarla, kocanın sevgisini, ilgisini nasıl yükseltebileceğini gösteriyor. Var olan sorunları nasıl çözeceğini ve onun biriciği olmak için gündelik yaşamda neler yapman gerektiğini tek tek aktarıyor.

 • Ana kitap 100 sayfa
 • 1 no.lu bonus olan Çember ihlali kitabı 30 sayfa
 • 2 no.lu bonus olan Kıskançlık Testi & Kıskançlığın Esiri Olma 30 sayfa
 • 3 no.lu bonus olan Aşk Biletleri 30 sayfa
 • 1 no.lu mini rehber Evlendin Kendini Salı Verme 15 sayfa
 • 2 no.lu mini rehber Kocaya Aşk Sözleri Mi? 12 sayfa

Bir solukta okuyabileceğin, öğrenirken eğleneceğin şahane bir ilişki koçu!

Kitabı daha detaylı incelemek istersen buraya tıkla!

yataktaki kraliçe kitabını hemen satın al

0 850 441 18 13

Telefonda satış desteği hafta içi 11:00 – 16:00