Yataktaki Kraliçe Kitap Setinde Neler var?

İçindekiler

  • Ana Kitap – Yataktaki Kraliçe – Erkekler yatakta ne ister!!!

Erkekler yatakta ne ister - Yataktaki Kraliçe Kitabını okuyan güzel kadın

Her cihaza uyumlu ve eşsiz bir tasarımı olan Yataktaki Kraliçe – Erkekler yatakta ne ister kitabında erkeklerin cinselliğe bakış açısındaki sırları, erkeği baştan çıkarma hakkında bilmen gereken her şeyi, onu sekste etkilemenin yollarını, öpüşmeyi unutulmaz hale getiren özel teknikleri, ön sevişme hakkında bilinmesi gereken her şeyi, ön sevişmeyi alevlendirecek çok özel teknikleri, erkeklerin erojen bölgeleri hakkında bilinmeyenleri,

oral seksle ilgili her şeyi, oral seksi erkek için daha zevkli hale getiren teknikleri, handjob inceliklerini, erkeği hazzın doruğuna çıkaran en etkili pozisyonları, anal seks hakkında mutlaka bilmen ve kaçınman gerekenleri, seks esnasında konuşmanın önemini, sevişme ve seks esnasında ne tür cümleler kullanman gerektiğini, erkeklerin yatakta neler istediklerinin yanı sıra yatakta neleri istemediklerini, onları sekste soğutan ve ısıtan şeyleri, afrodizyak etkiye sahip içecek ve yiyecekleri,

erkeğin ve kendinin libidonu arttırmaya yönelik çok özel tüyoları ve tabi ki erkeğe en kaliteli orgazmı yaşatmak için bilmen gereken her şeyi yazılı ve resimli anlatımlarla Erkekler yatakta ne ister – Yataktaki Kraliçe kitabında tüm detaylarıyla göreceksin. Kısaca, “erkekler yatakta ne ister” onu öğreneceksin.

  • Bonus 1 – Seks Çeşitleri

Erkekler yatakta ne ister - sex çeşitleri kitabı

30 sayfalık bu bonus kitap, cinselliğe bambaşka bir açıdan bakmanı sağlıyor ve cinsel zevk kültürü olarak ele alınan ilişki türlerini anlatıyor. Yani cinselliğe dair bambaşka bir dünya ile tanışacağın bir kitap bu. Erkekler yatakta ne ister – Yataktaki Kraliçe okuduğunda 5 seks akımının felsefesini öğrenmiş olacaksın. Partnerinin bu seks türlerine eğilim gösterme ihtimali var ve bu yüzden tüm detayları sen de bilmelisin.

Ayrıca, ‘Sevgilim/eşim benle yeterince tutkulu ve arzulu sevişmiyor’ derdiyle yanan birçok kadının partnerlerinde, bu seks türlerine eğilim oluyor ve kadın kişi bunları bilmediği için erkeğin bu yönünü tatmin edemiyor ve yatakta beceriksiz bir konuma düşüyor. Seks türlerinin neler olduğunu öğrenerek erkeğine ayak uydurabilir, eğer varsa sevişme isteksizliği altında yatan şeyin aslen ne olduğunu daha iyi görebilirsin.

Bu bonus kitapla ayrıca, erkekleri baştan çıkaran seks kostüm çeşitlerini, aksesuarları, cinsel yaşamınıza renk ve yüksek haz katacak seks oyuncakları hakkında ne varsa hepsini öğreneceksin. Özetle, erkekleri sekste etkilemenin yollarını Yataktaki Kraliçe ana kitapta olduğu kadar bu bonus kitapta da erkekler yatakta ne ister sorusuna cevabı okuyup öğrenmiş olacaksın.

  • Bonus 2 – Cinsel ve Genital Sağlık

Erkekler yatakta ne ister - cinsel sağlık kitabı

Her kadının düzenli olarak yaptırması gereken jinekolojik muayenelerin detayları, vajinal sağlık için yapılması gerekenler, her daim genç bir vajina için yegane formül olan vajina sporu, genital estetikle ilgili gelişmeler, genital hijyen, cinsel ilişki

sorunları, cinsel yolla bulaşan hastalıklar, korunma yöntemlerinin tamamı, meme sağlığı …gibi kendi anatominle ilgili bilmen gereken her şeyi bu bonus kitaptan tüm detaylarıyla öğrenebilirsin.

Cinsellik, kişinin yaşam kalitesi etkileyen çok önemli bir faktör ve Yataktaki Kraliçe bu kaliteyi arttıracak hiçbir detayı es geçmemeli. Kendin ve erkeğin için haz almayı arttıran şeyler yapabilen bir kadın olmanın yanı sıra, cinsel hastalıklar ve risklere karşı her ikinizi korumayı da bilmelisin.

Henüz sağlıklıyken alacağın basit tedbirler seni çok ciddi riskleri olan rahatsızlıklardan koruma gücüne sahip. 40 sayfalık bu bonus kitaptaki amaç hem cinsel vizyonunu artırmak hem de cinsel sağlığını nasıl koruyacağını sana öğretmek olacak.

  • Bonus 3 – Aşk Kuponları

Erkekler yatakta ne ister - aşk kuponları kitabı

Erkekler yatakta ne ister – Yataktaki Kraliçe okurken en keyif alacağın ek kitaplardan biri bu 3 no.lu bonus. Erkeğinle birlikte renkli, hareketli ve mutlu bir cinsel hayata sahip olmak istiyorsan işin içine birazcık oyun katman gerekiyor. Bu oyuncu halin onda büyük etkiler bırakacak ve seksapel yönüne duyacağı hayranlık tavan yapacak.

Sen oyunbaz ve şaşırtıcı bir kadın olmazsan, bir süre sonra sadece erkeğin üzerinden beslenen cinsel yaşantın zayıflamaya başlayacak ve onun gözünde en sonunda sıradan bir hal alacaksın. Sıradan bir kadın olarak adlandırılmana ve seksin haftalık olarak yapılması gereken sıradan bir aktivite haline dönüşmesine asla izin verme! Onun gözündeki en seksi ve çekici kadın olmak için bu seksi oyunların gücünden faydalan. Aşk Kuponları sana bu gücü verecek.

Oyunu nasıl oynayacağını kitap içerisinde anlattım. 25 sayfalık bu bonusta 60 adet aşk kuponu bulunmakta.