100 sayfalık ana kitap ve toplamda 95 sayfalık bonus kitapların tamamında, cinselliği her yönüyle ve trendleriyle öğrenmen için ihtiyacın olan tüm bilgileri bulacaksın. Bu kitabı okuduktan sonra cinsellik ve seksle ilgili aklında hiçbir soru işareti kalmayacağı gibi erkeğinin gözünde bir Tanrıça olmanın püf noktalarını da öğreneceksin. “Erkekler yatakta ne ister”, erkekleri sekste etkilemenin yolları nelerdir? Bunlar hakkında çok az kadının bildiği eşsiz metotlara sahip olacaksın.

Yataktaki Kraliçe Ana Kitabı

yataktaki kraliçe oku

Ana kitapla; Yataktaki Kraliçe’nin tüm özelliklerini, baştan çıkarma hakkında bilmen gereken her şeyi, erkekleri sekste etkilemenin 10 kesin yolunu, öpüşme önerilerini, ön sevişme hakkında her şeyi, ön sevişmenizi alevlendirecek çok özel önerileri, erkeklerin erojen bölgeleri hakkında bilinmeyenleri, oral seksle ilgili her şeyi, oral seksi kadın için daha kolay hale getiren pratik yöntemleri, handjob inceliklerini, erkeklere en çok keyif veren 10 Kamasutra pozisyonunu ve ayrıca yüksek haz etkisi olan 15 seks pozisyonunu, anal seks hakkında mutlaka bilmen gerekenleri, seks esnasında konuşmanın önemini ve ne tür cümleler kurabileceğini, erkeklerin yatakta neler istediklerinin yanı sıra onları yatakta nelerin soğuttuğunu, afrodizyak etkiye sahip gıdaları, erkeğinin ve senin libidonu arttırmaya yönelik çok özel tüyoları, afrodizyak kokuları… gibi pek çok bilgiye bu ana kitapla ulaşabilirsin.

Bonus 1- Seks Çeşitleri, Giyim, Oyuncak ve Aksesuarları

yataktaki kraliçe oku

Bu bonus kitap; Cinselliğe bambaşka bir açıdan bakmanı sağlıyor ve cinsel zevk kültürü olarak ele alınan ilişki türlerini anlatıyor. Yani; cinselliğe dair bambaşka bir dünya ile tanışıcaksın. Beş seks akımının felsefesini sen de mutlaka öğrenmelisin. Partnerinin bu seks türlerine eğilim gösterme ihtimali var ve bu yüzden tüm detayları sen de bilmelisin. Ayrıca; ‘Sevgilim/eşim benle yeterince tutkulu ve arzulu sevişmiyor’ derdiyle yanan birçok kadının partnerlerinde, bu seks türlerine eğilim oluyor ve kadın kişi bunları bilmediği için erkeğin bu yönünü tatmin edemiyor ve yatakta beceriksiz bir konuma düşüyor. Seks türlerinin neler olduğunu öğrenerek erkeğine ayak uydurabilir, eğer varsa sevişme isteksizliği altında yatan şeyin aslen ne olduğunu daha iyi görebilirsin. Bu bonus kitapla ayrıca; erkekleri baştan çıkaran seks kostüm çeşitlerini, aksesuarları, cinsel yaşamınıza renk ve yüksek haz katacak seks oyuncakları hakkında ne varsa hepsini öğreneceksin. Özetle; erkekler yatakta ne ister? sorusunun cevaplarını ana kitapta olduğu kadar bu bonus kitapta da bulacaksın.

Bonus 2- Cinsel ve Genital Sağlık

yataktaki kraliçe oku

Cinsellik kişinin yaşam kalitesi etkileyen çok önemli bir faktördür ve Yataktaki Kraliçe bu kaliteyi arttıracak hiçbir detayı es geçmez. Yataktaki Kraliçe kendisi ve partneri için haz almayı arttıran şeyler yapabilen bir kadın olmanın yanı sıra, kendini ve partnerini cinsel hastalıklar ve risklere karşı korumayı da bilen kadındır. Bu yüzden cinsel ve genital sağlık konusunda bir hayli bilgili olman gerekiyor. Henüz sağlıklıyken alacağın basit tedbirler seni çok ciddi riskleri olan rahatsızlıklardan koruma gücüne sahip. Bu kitaptaki amaç; sen henüz sıkıntıya düşmeden cinsel sağlığın için neler yapabileceğini sana öğretmek olacak. Jinekolojik muayeneler, vajinal sağlık, her kadının yapması gereken vajina sporu, genital hijyen, cinsel ilişki sorunları, cinsel yolla bulaşan hastalıklar, korunma yöntemlerinin tamamı, genital estetik, meme sağlığı …gibi kendi anatominle ilgili bilmen gereken her şey bu bonus kitapta olacak. Şimdiden söyleyelim; vajina sporunu asla ihmal etme çünkü sıkılaşan bir vajina erkeklerin gözünde Tanrıça olmak için muhteşem reçetelerden biridir.

Bonus 3- Aşk Kuponları

yataktaki kraliçe kitabını oku

Erkeğinle birlikte renkli, hareketli ve mutlu bir cinsel hayata sahip olmak istiyorsan işin içine birazcık oyun katman gerekiyor. Bu oyuncu halin onda büyük etkiler bırakacak ve seksapel yönüne duyacağı hayranlık tavan yapacak. Sen oyunbaz ve şaşırtıcı bir kadın olmazsan, bir süre sonra sadece erkeğin üzerinden beslenen cinsel yaşantın zayıflamaya başlayacak ve onun gözünde en sonunda sıradan bir hal alacaksın. Sıradan bir kadın olarak adlandırılmana ve seksin haftalık olarak yapılması gereken sıradan bir aktivite haline dönüşmesine asla izin verme..! Onun gözündeki en seksi ve çekici kadın olmak için bu seksi oyunların gücünden faydalan. Aşk Kuponları sana bu gücü verecek.

Kitabı İncelemek için Tıkla!