Sevgili Okuyucu Merhaba,

Yataktaki Kraliçe Kitabını Oku ücretsiz – Bu ön izleme dosyası ile Yataktaki Kraliçe e-kitap seti ilgililerine, kitapla ilgili bir öngörü oluşturabilmeleri için bazı bilgiler vermeyi amaçladık.

İnceleyeceğiniz bu belgede, aralara serpiştirdiğimiz pembe spot cümlelerle kitabın kaba bir tanıtımı yapıp, kitap sayfalarının küçültülmüş fotoğraflarıyla da kitabın atmosferini size az da olsa yaşatmak istedik. Böylece, satın alım aşamasından önce nasıl bir kitaba vakit/nakit ayıracağınızı görmenizi ve kitabın kalitesini kısmen hissedebileceğinizi umuyoruz. (Küçültülmüş fotoğraflarda, tek bir fotoğrafa kitabın 4 ayrı sayfası sığdırılmıştır ve gerçeğinde yazı puntosu 12 büyüklüğündedir.)

Fotoğraflarda bir bulanıklık fark edeceksiniz. Bunun kasıtlı yapılmış olduğunu şimdiden belirtmek isteriz. Kitap içeriği yalnızca kitabı satın alan okuyucularımıza açıktır ve bu sebeple; Kitap içeriğinin gizli tutulması gerekirken, bir yandan da kitap hakkında öngörü oluşturmanızı sağlayabilmemizin en iyi yolu bu bulanık görünümdür. Buna göstereceğiniz anlayışınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Yataktaki Kraliçe kitap seti içerisindeki ‘Ana Kitabın’ tüm sayfalarının ön izlemesi bu belgede olacak. Set içerisindeki 3 adet bonus kitaba ise sadece yazı ile değinilecektir.

 • Ana Kitap: Yataktaki Kraliçe / 100 Sayfa
 • 1 no.lu Bonus Kitap: Seks Çeşitleri & Giyim Oyuncak ve Aksesuarları / 30 Sayfa
 • 2 no.lu Bonus Kitap: Cinsel & Genital Sağlık / 40 Sayfa
 • 3 no.lu Bonus Kitap: Aşk Kuponları / 23 Sayfa
 • Erkekleri Azdırmanın Yolları / 36 Sayfa

Bu dosyanın son sayfalarında Yataktaki Kraliçe kitap setiyle çoklu kombin yapılmış kitap setleri hakkında tanıtıcı yazıları da göreceksiniz.

Kitabın yazarı Sibel Savaş ve imtiyaz sahibi, E-Kitap Dünyası/E-Kitap Üretim Merkezi olarak bu çalışmanın size fayda sağlamasını umuyor, sevgi ve saygılarımızı sunuyoruz.

Aklınıza takılabilecek her türlü soruyu çekinmeden info@yataktakikralice.com adresine yazabileceğinizi lütfen unutmayın.

ekdlogo

Öncelikle bir e-kitabın ne olduğunu ve nasıl okunabileceğini bilmeyenler için kısa bir açıklama yapalım…
Ardından da Yataktaki Kraliçe Kitabı’na geçelim

E-kitap Nedir?

Dijital ortamda okunabilir olan, basılı yayın olmayan kitaplara e-kitap (elektronik kitap) denir. Yataktaki Kraliçe kitap seti e-kitap şeklindedir. Masaüstü bilgisayar, lap top, tablet, akıllı telefon gibi cihazlara kolaylıkla okunabilir.

E-Kitap Nasıl Okunur?

Bu çalışmanın son satırlarında sunacağımız kitap setlerinden hangisini okumak istiyorsanız,

 1. Onun linki tıklarsınız ve ödeme sayfasına yönlendirilirsiniz.
 2. Yönlendirileceğiniz ödeme sayfasında doldurmanız gereken bazı bilgi kutucukları bulunur ve oraya yazdığınız e-mail adresinize kitap setlerinin okuma linkleri gönderilir.
 3. Mailinize gönderilen o linklere tıkladığınızda kitaplarınızı hemen okumaya başlayabilirsiniz.

Hiçbir teknik ayar yapmanız gerekmeden, kitaplarınızı sorunsuzca hemen okumaya başlayabilirsiniz. (Binde bir ihtimalle, bir sorun yaşayacak olursanız bize bir mail atmanızın ardından hemen teknik destek verilir. Az önce de belirttiğimiz gibi; bu binde bir bir ihtimaldir. Bugüne kadar yapılan tüm satışlarda teknik destek talebiyle sadece 1 kez karşılaşılmıştır.

E-Kitabın Avantajları Nelerdir?

Kargo derdi olmaması, ödemenin hemen ardından kitap setinin okunabilir olması, ne satın aldığınızı ve ne okuduğunuzu kimsenin bilmeyecek olması ve kağıt üzeri yazılı yayın olmadığı için ağaç kesilmesine sebep olmaması e-kitapların başlıca avantajlarındandır. Ayrıca; internet bağlantısı olan herhangi bir bilgisayar ya da mobil telefondan e-mailinizi açıp, size yolladığımız kitap linklerini tıklayarak istediğiniz her zaman ve her yerde kitabınızı okuyabilirsiniz.

Şimdi Hazırsanız Yataktaki Kraliçe e-kitabını
İncelemeye başlayabilirsiniz…

Yataktaki Kraliçe – Yataktaki Kraliçe Kitabını Oku ücretsiz

Aşağıda göreceğiniz gibi;

Ana kitap girişinde okuyucuyu kitabın kapağı, yayın/imtiyaz bilgileri ve kısa bir telif hakkı yazısı karşılar. Hemen ardından İndeks/İçindekiler bölümü bulunur.

Yataktaki Kraliçe Kitabını Oku ücretsiz
Resim2

Laf Kalabalığı Yapmadan İhtiyacınız Olan Bilgilere Ulaşım

Ana kitap içerisindeki konu başlıklarının tamamı ‘İçindekiler’ bölümünde sıralı bir biçimde sunulur. Böylece kitabı tekrar tekrar okumak istediğinizde özellikle hangi bölümü okumak istiyorsanız o kısmı kolaylıkla bulmanız sağlanır. ‘İçindekiler’ bölümünden sonra Sibel Savaş’ın önsözleri ile giriş yapılır.

Resim3

‘Giriş’ bölümünün hemen ardından 1. Konu başlığına geçilir. 1. Konu başlığı, Yataktaki Kraliçe olmadan önce yapılması gereken ön hazırlıkları içerir. Ön hazırlık denen şey; iştah uyandırabilen bir kadın olabilmek için, kadının öncelikle gündelik yaşamda olması gereken zihinsel ve davranışsal forma geçmesidir. Daha basit bir tarif için bir örnek vermek gerekirse; Kendi hislerinizi düşünün. Bir erkeğe ne kadar hayranlık duyuyorsanız onu o denli arzularsınız. Erkeklerde de durum böyledir. Bu yüzden Yataktaki Kraliçe olmadan önce iyi anlamanız gereken bu mantık ve bunu sağlayacak donelerin hepsi aşağıda resimlerini göreceğiniz 1.Konu başlığında anlatılır.

Resim4
Resim5

Yataktaki Kraliçe Kitabını Oku ücretsiz – Yataktaki Kraliçe Olmaya Hazırsanız…

Aşağıda sayfa resimlerini göreceğiniz ikinci konu başlığı olan ‘Yataktaki Kraliçe Olmaya Hazırsanız..’ isimli bölümde, cinsel yaşamınızda var olan ya da ileride olabilecek sorunlar ele alınır. Bu sorunların çözümlenmesi sadece size yönelik değildir, partneriniz olan erkeğin de sahip olabileceği cinsel sorunlar işlenir. Kendinizde ya da partnerinizde doktor tarafından teşhis edilmiş cinsel bir sorun olması değildir mesele..! İçerisinde yetişilen ve cinselliğin tabu olduğu kültürlerde büyümüş herkes, farkında olmasa da zihinsel ve fiziksel olarak birçok cinsel soruna sahiptir. En önemlisi olan; Libido problemleri… Bu konu başlığında ele alınır.

Resim6
Resim7
Resim8

Erkeği Baştan Çıkaran Can Alıcı Bilgiler

Yataktaki Kraliçe Kitabını Oku ücretsiz – Erkeği Baştan Çıkarmak konu başlığıyla birlikte erkeklerin iç dünyası ve onların bilinçaltındaki genel inanışlar hakkında öğrenmeniz gereken önemli detaylara geçilir.

Resim9
Resim10

Aklını Başından Alacak Öpüşme Teknikleri

Aşağıda resimlerini göreceğiniz ‘Öpüşmek’ isimli konu başlığında; Ufkunuzu ve vizyonunuzu geliştirecek hayli bilgi bulacaksınız.

Resim11

Ön Sevişmenin Hazzını ve Orgazmın Şiddetini Arttıracak Yöntemler – Yataktaki Kraliçe Kitabını Oku ücretsiz

‘Ön Sevişme’ isimli konu başlığında; Bu süreci alevlendirecek 5 özel öneri, Erkeklerin en erojen bölgeleri hakkındaki bilgiler, onların G noktası hakkında bilinmesi gerekenler ve tahmin edemeyeceğiniz zevkleri hakkında bilgiler bu konu başlığında anlatılır.

Resim12
Resim13

Dudaktan Penise Sihirli Dokunuşlar – Yataktaki Kraliçe Kitabını Oku ücretsiz

‘Dudaktan Penise Oral Seks’ isimli konu başlığında; Öncelikle Oral Seksle arası iyi olmayan kadınlara önemli önerilerde bulunuluyor. Bunu kadın için daha kolay hale getiren metotlar gösteriliyor. Erkeklerin oral seksi neden çok sevdikleri ve bu çok sevdikleri eylemde onları daha da keyiflendirebileceğiniz teknikler aktarılıyor. O size oral seks yaparken de karşılıklı olarak zevki katlayabileceğiniz detaylar da yine bu konu başlığında ele alınıyor.

Untitled-1a
Untitled-2a

Erkeklerin Oral Seks Kadar Sevdiği Bir diğer Şey ise; HandJob

‘El ve Penis’ isimli konu başlığında; Erkeklerin yine çok sevdikleri Handjob’un incelikleri anlatılıyor. Nasıl yapılır?, Yaparken nelere dikkat edilmelidir? En can alıcı Handjob teknikleri hangileridir? Ve 7 özel Handjob tekniği resimleriyle bu konu başlığında anlatılır. Yataktaki Kraliçe Kitabını Oku ücretsiz.

Untitled-3a
Untitled-4a

Çok Özel Seks Pozisyonları

‘Seks Pozisyonları’ isimli konu başlığında; Ayinsel/dini bir tür sevişme tekniği olan Kama Sutra ile söze başlanır. Tam tercümesi “Cinsel zevk üzerine bilimsel inceleme” anlamındadır. Erkeğe en yüksek hazzı veren 10 Kama Sutra Pozisyonu ve yine hem erkeğe hem de kadına yüksek haz veren 15 Pozisyon bu konu başlığında resimleriyle birlikte yazılı olarak anlatılır. Sözü geçen her bir pozisyonun neden bu kadar etkili olduğu, nasıl uygulandıkları tek tek izah edilir. Yataktaki Kraliçe Kitabını Oku ücretsiz

Untitled-5a
Untitled-8a
Untitled-7a
Untitled-6a

Anal Seks Hakkında Mutlaka Bilmeniz Gerekenler..!

‘Anal Seks’ isimli konu başlığında; anal seksi tecrübe etmeniz konusunda bir yönlendirme yapmadığımız, açıkçası pek de tasvip etmediğimiz bir anlatımla karşılaşacaksınız. Ancak böylesi bir kitap yayınlayıp da anal seksten bahsetmemek olmazdı. Biz cinselliğe dair her şeyi bilmenizle yükümlüyüz, uygulama konusundaki karar ise elbette ki sizin..!

Resim14

Erkekleri Baştan Çıkaran Cümleleri Keşfedin..

‘Seks Esnasında Konuşmak’ isimli konu başlığında; kelime ve cümlelerin ideal bir sevişmeye nasıl katkı sağladıklarına tanık olacaksınız. Erkekleri tahrik eden cümle örneklerini 6 kategoride göreceksiniz.

Resim15

Erkeklerin Yatakta Neleri Sevdiklerini Bilmek Kadar Onları Nelerin Soğuttuğunu Bilmek de Önemlidir..!

‘Erkekleri Yatakta Ne Soğutur’ isimli konu başlığında; bu aşamaya kadar öğrenmiş olacağınız uygulamaları zedeleyebilme gücüne sahip davranışlar anlatılmaktadır. Böylece bu davranışları yapmaktan geri durabilir, yarattığınız imajı koruyabilir ve erkekleri soğutacak şeylerden uzak durarak size olan hayranlığını arttırmayı hızlandırmış olursunuz.

Resim16
Resim17

Afrodizyakların Gücünü Kullanın

Resim18
Resim19

‘Afrodizyaklar’ isimli konu başlığında; Cinsel isteği arttıran besin maddeleri, yemekler ve parfümler bu konu başlığında…

Son Sözler…

‘Son Sözler’ bölümünde; Sibel, ana kitapta şu ana kadar anlattığı onca şey üzerine son kez bazı önerilerde bulunarak vurgulamalar yapıyor ve ana kitabı tamamlamış oluyorsunuz. Bu aşamadan sonra, sizi bambaşka bir dünyaya taşıyacak ve cinsel vizyonunuza vizyon katacak  3 bonus kitabınızı okumaya başlayabilirsiniz.

İşte Hanımlar..!
Yataktaki Kraliçe Kitap Seti İçerisindeki
Ana Kitabımızın kabaca özeti buydu

100 sayfalık ana kitap ve toplamda 95 sayfalık bonus kitapların tamamında, cinselliği her yönüyle ve trendleriyle öğrenmeniz için ihtiyacınız olacak tüm bilgileri bulacaksınız. Bu kitabı okuduktan sonra cinsellik ve seksle ilgili aklınızda hiçbir soru işareti kalmayacağı gibi, erkeğinizin yatakta sizi bir Tanrıça gibi görmesinin püf noktalarını da öğreneceksiniz. 

Şimdi Yataktaki Kraliçe kitabının 2’li ve 3’lü setlerinden kısaca bahsedelim… 

 • Kocanın Kalbine Gir + Yataktaki Kraliçe 2’li Set (Adından da anlaşılacağı gibi; Bu seti evli hanımlara tavsiye ediyoruz.)
 • Onu Elde Tut + Yataktaki Kraliçe 2’li Set (Bu ve alttaki set ise bekar hanımlar için..)
 • Onu Elde Et + Onu Elde Tut + Yataktaki Kraliçe 3’lü Set 

Kocanın Kalbine Gir + Yataktaki Kraliçe  2’li Set

Kocanın Kalbine Gir kitabı,

 • Evliliğinde her şey yolunda olsa bile kocasının bağlılığını ve aşkını azalmadan devam ettirmek isteyenler için ve
 • Evliliği iyi gitmeyen, ‘Eşim beni yeterince sevmiyor’ diyenler için muhteşem bir rehber kitaptır.

Birçok kadının farkında olmadan yaptığı ‘Evliliği ve Kendini Sabote Döngüsünün 7 Karakteristik Özelliği’ni ve bu döngüden nasıl çıkılabileceğini, 4 Farklı İletişim Tarzıyla kocanızın sevgisini ve bağlılığını nasıl arttırabileceğinizi, ‘Beş İlişki Sabotajcısı’ ve ‘Çember İhlali’ ile nasıl baş edebileceğinizi ve çok daha fazlasını bu kitapta bulacaksınız.

Yataktaki Kraliçe Kitabını Oku ücretsiz

Kitabı daha detaylı incelemek için kocaninkalbinegir.com adresine göz atın..!

Yataktaki Kraliçe Ve Kocanın Kalbine Gir kitabı

Resme tıklayamıyorsanız buraya tıklayabilirsiniz.


Onu Elde Tut + Yataktaki Kraliçe 2’li Set

Hayatındaki erkeği kaybetmemek ve duyduğu aşkı ve hayranlığı gün be gün arttırmak üzere dizayn edilmiş bir kitaptır Onu Elde Tut kitabı.

 • İlişkiniz devam ederken, onun gözünde ilk günlerdeki cazibeni kaybetmemek
 • Senden soğumasına engel olmak
 • Aksine, sana duyacağı hayranlığı arttırmak
 • Onu kendine bağlamak
 • Başka kadınlara yönelmesini engellemek…

…gibi çok önemli faydalar sağlar. Sunulan metotlar asla entrika içermez. Onu ve seni rencide edecek, insanlık onuruna ters metotlar önermez. Bu metotlar aklı başında olan her genç kadının uygulayabileceği son derece etik davranışlardır. Etkileri çok güçlüdür.

Önemli Not: Sevgiliniz olan erkeğe yönelik uygulayacağınız metotları anlatan bu kitapla öğreneceğiniz pek çok şeyi, sosyal yaşamınızdaki diğer insanlar üzerinde de uygulayabileceğinizi ve bu uygulamalar sonrasında çevrenizin de hayranlığını kazanabileceğinizin bilgisini şimdiden verelim. Normal arkadaşlarınız, aileniz, iş arkadaşlarınız, patronunuz…vs… Özellikle 1 ve 2 no.lu bonus kitaplar (Yani; Çember İhlali ve Doğru İletişim & Sorun Çözme Yolları) sosyal çevrenizde işinize çok yarayacak çok faydalı bilgiler barındırıyor.

Kitabı daha detaylı incelemek için Onu Elde Tut Kitabı adresine göz atın..!

Yataktaki Kraliçe ve Onu Elde Tut kitap seti

Resme tıklayamıyorsanız buraya tıklayabilirsiniz.


Bu ön izlemenin size fayda sağlayacak bir çalışma olmasını umuyor, Özel hayatınızın her alanında mutlu günler yaşamanızı diliyoruz. Sevgiler,

ekdlogo

Yataktaki Kraliçe Tekli Seti Satın almak  için Buraya Tıklayabilirsiniz

Yataktaki Kraliçe Kitap Seti:

 • Yataktaki Kraliçe – Erkekler Yatakta ne İster?
 • Bonus 1 – Seks Çeşitleri
 • Bonus 2 – Cinsel ve Genital Sağlık
 • Bonus 3 – Aşk Kuponları
 • Erkeği Azdırmanın Yolları Kitabı
Yataktaki Kraliçe Kitabı Satın al

Resme tıklayamıyorsanız buraya tıklayabilirsiniz.


Kitabı İncelemek için Tıkla!