Sorumluluk Reddi

Bu kitap kadın erkek ilişkileri gibi hassas bir konu üzerine hazırlandığından aşağıdaki durumlardan ve burada bahsedilmeyen durumlardan dolayı kitabın kullanımından doğacak tüm maddi ve manevi zararlardan feragat ettiğimi bildirmek isterim. Bu kitapta yer alan bilgiler tamamen tavsiye niteliğindedir. Bilgileri uygulayıp uygulamamak sizin kendi kişisel sorumluluğunuzdadır.

Kitap kişisel gelişim konularında genel bilgiler ve tavsiyeler içermektedir. Herhangi bir uzman (Doktor, Fitness Koçu, Yaşam Koçu, Psikolog vb.) görüşü bildirmemektedir. Bir uzmana görünme ihtiyacınız varsa, öncelikli olarak bir uzmandan yardım almalısınız.

Kitap 18 yaş altı için uygun değildir. Bu kitap hiçbir yasadışı olayı, durumu, fiili tavsiye ve tasvip etmemektedir.

Bu kitapta yer alan bilgiler genel tavsiyelerdir. Eğer bir erkeğin niyetinden, hareketlerinden, durumundan ve duygularından şüphe ediyorsanız ona fiziksel veya ruhsal açıdan zarar verecek hiçbir davranış içinde bulunmamanız gerekir.

Herhangi bir erkeğin rahatsız edecek davranışları yapmamanız gerekir. Atacağınız adımların kişilik haklarına ve kanunlara uygunluğunu tespit etmek ve bu duruma uygun davranmak sizin sorumluluğunuzdadır. Yasalar karşısında suçlu duruma düşmemek için gerekli tedbirleri almak ve bu tür hareketlerden kaçınmak zorundasınız.

Herhangi bir erkeği sizinle duygusal ya da cinsel ilişkiyi girmek için zorlayamazsınız. Kitapta yer alan teknikleri cinsel ilişkiye girme yaşının altındaki ya da kendi kendine karar verme yeteneği olmayan erkekler üzerinde kullanamazsınız.