Yataktaki Kraliçe® Okuyanların Yorumları

Erkekler yatakta ne ister - fiskos yapan kızlar

Erkekler yatakta ne ister – Yataktaki Kraliçe® Kitabını okuduktan sonra yaşayacağın değişimi arzu edersen sen de bizlerle paylaşabilirsin.

7000+ mutlu okuyucuların bize gönderdikleri teşekkür yorumların bir kısmını aşağıda yayınladık.

Okuduklarımı uygulamaya geçmek istiyorum ama eşimle aramız biraz kötü:( seks konusunda hiçbir şey bilmiyordum bu konuda yardım almaktan da hep çekindim.Böyle bir kitap olduğunu keşke o zamanlar bilseydim biz bu durumda olmazdık diye düşünüyorum.

Yapılmaması gereken ne kadar hata varsa ben hepsini yapmışım okudukça görüyorum.

Bu konuda da yalnız değilim çoğu insan da aynı şeyleri yaşıyormuş.

Oya T.

Eşimle ayrı yatıyoruz. Oğlumuz doğduktan sonra ben onunla ilgilenmekten eşimi biraz ihmal ettim Seks hayatımız hiç iyi gitmiyordu ( ben hep ondan bekliyordum beni yönlendirmesini hiçbir şey yapmıyordum sadece bekliyordum sanki kitapta beni anlatmışsınız okudukça aaa evet diyorum ve ağlanacak halime gülüyorum ) aslında çok şey yazmak istiyorum ama bir türlü toparlayamıyorum Bizim hayatımızda böyle oldu.

Biz çok dağıldık ve şu an evlilik hayatımız bitti gibi bir şey aynı evin içinde iki yabancı gibiyiz onun tekrar heyecanlanmasını beni arzu etmesini istiyorum Bunları da kitapta anlatmışsınız zaten artık nasıl davranmam gerektiğini biliyorum ve erkekler yatakta ne ister öğrenmiş oldum.

Ayla D.

Öyle mutluyum ki emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. İnsanın yüksek beklenti duyduğu bir şeyden memnun kalmasının keyfi cidden çok güzel. Ben kitaptan memnun kaldım sevgilim de benden.

İlk denememden sonra ‘Ne oldu böle ya?’ deyip duruyor. Sırrımı bilmiyor ama erkekler yatakta ne ister sırrı ben biliyorum. :) 

Meral A.

Kitap gerçekten müthiş işe yarıyor. 10 günden az bir sürede kocamdan su sözleri duydum…

> madem böyle biriydin niye daha önce göstermedin bu yönünü
> cok cılgınsın
> sendeki bu degişimi cok sevdim
> beni daha neler beklior merak ediyorum
> iyiki senin gibi bi kadınla evlenmişim

böyle şeyler ve en önemlisi kendisi de daha ilgili benle. Fikirlerini rahatça paylaşıyor. Evde güler yüzlü daha çok şakalaşıyoruz.

4 yıllık evliyiz 3 yasında kızım var ve sıradan bir evlilik haline dönüşmüş tamda (tamam artık böyle gider ya da böyle biter) diye karar kıldığım bir ilişkiyi Erkekler yatakta ne ister – Yataktaki Kraliçe okuduktan sonra bu noktaya getirebilmiş olmam mucize.

ilişki koçum gibi sürekli maillerle destekleyen yol gösteren ekibe sonsuz teşekkür… gerçekten bilinçlenmeye ihtiyacımız var.

Filiz K.

Erkek arkadaşımla nişanlanmak üzereydik ama bir şeyler ters gitmeye başlamıştı. Aramızdaki bağ koptu kopacak, sinirlerim harap ve herkes bizden nikah tarihini beklerken biz ayrılmak üzereydik.

Bir arkadaşımın tavsiyesiyle Onu Elde Tut ve Erkekler yatakta ne ister – Yataktaki Kraliçe kitabından haberdar oldum. Kaybedecek bir şeyim yoktu kitapları temin edip bir çırpıda okudum. Şimdi, hayatımda yaptığım en doğru iş buymuş diyorum. Sevdiğim erkeği tekrar kazandım.

Gelişimim esnasında ondan birçok iltifat duydum ama mutluluk gözyaşlarıma sebep olan sözü şuydu; ‘Senin gibi bir kadınla neredeyse vedalaşacaktım’

Berna Y.

Beni çok büyük bir dertten kurtardınız kitabı okudum ve henüz 40.sayfayı bitirdiğimde bile etkisini gördüm, harika bir gece geçirdik erkek arkadaşımla nerdeyse tüm korkularım kalktı.

Yatakta ona tam olarak yetemediğimi düşünürdüm hep fakat bu geceden sonra her şey bambaşka oldu tanıyamadı beni seks hayatı olan her kadının alıp okuması gereken bir kitap bu. Artık isteklerini daha iyi anlayabiliyorum.

Sude E.

Cinsellikle ilgili tecrübesiz değildim fakat seks esnasında rahat olamama sorunum vardı. Daha doğrusu ağırbaşlı, cool havamı erkek arkadaşımın gözünde zedelememek isteği gibi bir şeydi bu.

Hafif bir kadın izlenimi vermek istemiyordum. Ne yalan söyleyeyim Yataktaki Kraliçe okuduğumda böyle bir kadın modeliyle karşılaşacağımı düşünmüştüm ama kitabı okuduktan sonra bunun yanlış bir önyargı olduğunu çok iyi anladım.

Bu kitap erkekler yatakta ne ister bilgilerini öğreten ve bunla beraber sizi de bir nevi tanrıça yapan bir kitap. Kaleminize sağlık

Zeynep B.

Ben düzenli cinsel yaşamı olan bir kadınım. Sırf genital sağlık ve aşk kuponları için seti almıştım, ana kitaba ve diğer bonusa ihtiyacım olmadığını düşünüyordum ama okudukça şaştım kaldım.

Cinselliği bilen bir kadın olarak görürdüm kendimi meğer erkekler yatakta ne ister konusunda bilmediğim ne çok şey varmış. Harika bir iş çıkarmışsınız.

Mine T.

Erkekler Yatakta Ne İster – Yataktaki Kraliçe® Club üyeliği hizmeti için aldığımız teşekkür mektupları

Vildan A.
2.12.2017 21:20 tarihinde şunu yazdı:

Ben sadece tesekkur etmek istedim binlerce tesekkurlerr milyonlarca tesekkurlerrr tesekkurlerrr tesekkurlerr  emeginize yureginize saglik :) yeni dogmus bir bebek gibi mutluyummm sizde daim mutlu huzurlu olunn tekrardan tesekkurlerrr

Y.K. Club Müşt. Temsilcisi
2.12.2017 21:25 tarihinde şunu yazdı:

Merhaba Vildan, biz teşekkür ederiz. Çok sevindik, adınıza çok mutlu olduk. Yine bir sorunla karşılaşmanız halinde çekinmeden yazınız lütfen. Biz hep buradayız.

Sevgilerimizle,
Y.K. Club Online Danışmanlık

Kocamın kalbine de girdim, yatağının kraliçesi de oldum. Özellikle evlilikte cinsel hayat kısa bir süre sonra fena sıradanlaşıyor, içinde olduğum durumu çevremiz biliyordu eşimin gözü dışarılara kaymaya başlamıştı.

Kimseden saklamadım utanmadım ama durumu nasıl düzeltirim diye çok kafa patlattım. Cinsellikte erkeğin istediklerini ona verebilmek çok önemli. Net! Erkekler yatakta ne ister – Yataktaki Kraliçe okuyarak hepsini öğrendim.

Diğeriyle yani Kocanın Kalbine Gir kitabının da çok faydasını gördüm. Gündelik yaşamda kocamın hayranlığını kazanabileceğim çok şeyi öğretti bu kitap bana. Bilin lütfen bir yuvayı dağılmaktan kurtardınız. Sevgiler, çok teşekkürler.

İpek S.

Yataktaki Kraliçe Kitabı Hakkında Yazarların Yorumları

İki evlilik geçirmiş kadın bir yazar olarak açıkça söylemeliyim ki Erkekler yatakta ne ister – Yataktaki Kraliçe kitabı ülkemiz kadınları için büyük bir ihtiyaç.

Erkeklerin cinsel bakış açısını ve de beklentilerini tam anlamıyla keşfetmek için tüm hemcinslerime tavsiye ediyorum bu kitabı başucu kitabınız yapın hanımlar.

Gamze Divan

Meslektaşım Sibel Savaş “Yataktaki Kraliçe” isimli kitabında harika bir iş başarmış. Erkekler yatakta ne ister sorusuna  bir erkek olarak şunu söyleyebilirim ki bu çalışmadan faydalanacak hanımlar çok şanslı.

Bir kadını erkeği nazarında tahta oturtacak formülleri arıyorsanız Yataktaki Kraliçe kitabını mutlaka okumalısınız.

Sadri Ercan Talu

Çekinmeden söylüyorum 10 yıllık evliyim ama inanın ben bile çok şey öğrendim Yataktaki Kraliçe kitabından. Meğer Erkekler yatakta ne ister konusunda bilmediğim ne çok şey varmış.

İşe güce dalınca son trendleri kaçırmış olduğumuzu gördüm. Harika bilgiler paylaşılmış tebrik ederim.

İlkay Tan

* Feragatname: 

Yukarıda gördüğün yorumlar kişiseldir ve bir otorite anlamını taşımamaktadır.

Erkekler yatakta ne ister – Yataktaki Kraliçe kitapta yer alan bilgilerin doğru uygulanıp uygulanamaması alınacak sonucun kişiden kişiye değişiklik göstermesine neden olabilir.

Sibel Savaş