Yayın ve Gizlilik Politikası

Bu kitap mutlu bir seks yaşamı için rehber görevi getirmektedir.

Bu kitaptaki bilgiler kesinlikle konusunda uzman bir hekimden alacağınız desteğin ve tedavinin yerini tutma iddiası taşımamaktadır.

Bu site ziyaretçilerinin gizli veya açık hiç bir bilgisini toplama amacı gütmemektedir.

Bu site ziyaretçilerinin bilgisayarlarına kötü amaçlı yazılım yüklemez.

Bu site spam aracılığıyla ürün satışına karşıdır ve kesinlikle yapmaz. Eğitimi verilen konularla alakalı doğabilecek sorunlar Yataktaki Kraliçe E-Kitabı, ve www.yataktakikralice.com sitesinin sorumluluğunda değildir.

Bu sitede yer alan bilgiler başka sitelerde kullanılamaz. Yataktaki Kraliçe E-Kitap ücretsiz başka site veya mecralarda dağıtılamaz. Dağıtanlar veya kopyalayanlar hakkında yasal hakkı korunur.

Bu site, Yataktaki Kraliçe E-Kitabında anlatılan bilgilerin veya eğitimlerin kişiden kişiye değişebileceği ve sizin çalışmanızla, bu işe vereceğiniz emekle gelişeceğini bilmeniz gerekmektedir.

Bu site ve site aracılığıyla satılan kitap kimseye hiç bir konuda garanti vermez.

Bu sitede dışarıya bağlantılar verilir. Ulaşacağınız sitelerin içerikleri ve bu ikincil sitelerden ulaşacağınız diğer siteler ile ilgili bir sorumluluğumuz yoktur.

Bu sitenin reklamını veren üçüncü şahısların yapacakları olumsuz davranışlar, resimli, metin veya spam reklamlar bu sitenin sorumluluğunda değildir.

Bu site kimlik avı ve diğer hile yöntemlerini kullanmaz ve tavsiye etmez.

Yataktaki Kraliçe E-Kitap 129.- TL (Türk Lirası) karşılığında satılmaktadır ve devlete satış karşılığında %8 KDV ödenmektedir.

Bu site, Yataktaki Kraliçe E-Kitap herhangi bir ticari marka ile bağlantılı değildir.

Bu site aracılığıyla satılan Yataktaki Kraliçe E-Kitabını alanların bilgileri üçüncü şahıslarla paylaşılmaz.

Yataktaki Kraliçe E-Kitap basılı yayın değildir. Elektronik bir kitaptır ve yalnızca bilgisayar ortamında okunabilir.

Yataktaki Kraliçe E-Kitap elektronik bir kitap olduğu için iadesi hiçbir şart ve koşulda mümkün değildir.

Bu siteyi ziyaret eden ve Yataktaki Kraliçe E-Kitabını alan kişilerin Yayın ve Gizlilik Politikasını okuduğu varsayılır.