Yataktaki Kraliçe

erkekleri sekste etkilemenin yolları

Erkekleri yatakta etkilemenin yolları nelerdir diyenler için püf noktaları yazdık. Erkeği yatakta etkilemek için ne yapmalı? Yapılması gerekenler burada.

Püf Noktaları ile sen de tam bir kraliçe olabilirsin.

Burada öğreneceklerinle, erkeğine hayatı boyunca yaşamadığı zevkleri yaşatabilir ve onun yatağının kraliçesi sadece sen olabilirsin. Erkeği yatakta etkilemek için neler yapmalı? bunlarla ilgili tüm detaylara geçmeden önce kısaca Yataktaki Kraliçe’yi tanıtalım.

Yataktaki Kraliçe anlatıyor: Erkeği yatakta etkilemenin yolları

Yataktaki Kraliçe, erkeği sekste etkilemenin yolları hakkında her şeyi bilen ve yatakta erkeğini kendine hayran bırakabilen kadındır.

 • Erkekle nasıl sevişmesi gerekir A’dan Z’ye bilir,
 • Erkekleri yatakta etkilemek için püf noktaları nedir avucunun içi gibi bilir,
 • Yatakta erkeği çıldırtmanın yolları onun için çocuk oyuncağıdır,
 • Erkeğine tamamıyla muhteşem bir seks hayatı sunabilir…

Yataktaki Kraliçe özetle, erkeğin, yatakta hayran kaldığı ve yatağının kraliçesi olarak gördüğü o çok özel kadındır.

Know-How dijital kitaplar üreten “E-Kitap Dünyası” markasının yazar Sibel Savaş’a yazdırdığı Yataktaki Kraliçe pdf kitabı internetteki sansür nedeniyle erişemeyeceğin bilgilerin tamamını resimli ve yazılı olarak alabileceğin tek kaynaktır.

Erkeği sekste etkilemenin yolları Yataktaki Kraliçe Pdf’te

Erkekler kendisini yatakta tam anlamıyla tatmin edebilecek bir kadın ister. Elbette ki bu sadece bir başlangıç. Çünkü erkekler tatmin edilmenin yanı sıra renkli, eğlenceli ve hareketli bir seks hayatı da istiyor. Yani Yataktaki Kraliçe’yi istiyorlar. Erkekleri yatakta etkileme yolları hakkında her şeyi Yataktaki Kraliçe pdf kitabından sansürsüz bir dille öğrenebilirsin. Pdf kitabı bu sayfanın en altındaki görsele tıklayarak sen de okuyabilirsin. Ayrıca okumak isteyebileceğin diğer setleri de yine sayfanın alt kısmında inceleyebilirsin.

***

Eğer erkeğinin yatağının kraliçesi olamaz, senden yüksek haz almasını sağlayamaz ve yatakta bambaşka dünyaların kapılarını ona aralayamazsan kısa bir süre sonra senden sıkılacaktır. O adam kocan bile olsa! Erkeği yatakta, onun bile tahmin edemeyeceği şekilde mutlu etmek ve onu başka kadınlara kaptırmamak için seksin püf noktalarını öğrenmelisin. Erkeği yatakta etkileme yolları hakkında bilmen gereken her şeyi öğrendiğinde ve bunları uyguladığında emin ol onun gözünde tam bir kraliçe olacaksın. Erkeği sekste etkilemek için neler yapman gerektiğini Yataktaki Kraliçe pdf’ten hemen öğrenebilirsin.

Erkekleri sekste etkilemenin yolları kitabını okuyanlar ne diyor?

Okuyucu yorumu 1
Erkeği yatakta etkilemek konulu bu kitap gerçekten işe yarıyor… 10 günden az bir sürede kocamdan şu sözleri duydum…
madem böyle biriydin niye daha önce göstermedin bu yönünü…
sendeki bu değişimi çok sevdim.
beni daha neler bekliyor merak ediyorum…
iyiki senin gibi bir kadınla evlenmişim…
en önemlisi kendisi de daha ilgili. Evde güleryüzlü daha çok şakalaşıyoruz… 4 yıllık evliyiz 3 yaşında kızım var ve sıradan bir evlilik haline dönüşmüş bir ilişkiyi bu kitabın bu noktaya getirmesi mucize..

Okuyucu yorumu 2
Beni çok büyük bir dertten kurtardınız. Kitabı okudum ve henüz 40.sayfayı bitirdiğimde bile etkisini gördüm. Harika bi gece geçirdik erkek arkadaşımla. Neredeyse tüm korkularım yok oldu. Yatakta ona tam olarak yetemediğimi düşünürdüm hep fakat bu geceden sonra her şey bambaşka oldu tanıyamadı beni. Seks hayatı olan her kadının alıp okuması gereken bir kitap bu. Artık erkek arkadaşımın isteklerini daha iyi anlayabiliyorum.

Okuyucu yorumu 3
Cinsellikle ilgili tecrübesiz değildim fakat seks esnasında rahat olamama sorunum vardı. Daha doğrusu ağırbaşlı havamı erkek arkadaşımın gözünde zedelememek isteği gibi bir şeydi bu. Hafif bi kadın izlenimi vermek istemiyordum. Ne yalan söyleyeyim Yataktaki Kraliçe’nin erkeği sekste etkilemek için hafif bir kadın modeli çizdiğini düşünmüştüm ama kitabı okuduktan sonra bunun yanlış bir önyargı olduğunu çok iyi anladım. Bu kitap erkeği sekste etkilemenin yollarını öğreten ve bunla beraber sizi de bir nevi tanrıça yapan bi kitap. Kaleminize sağlık.

Okuyucu yorumu 4
Ben düzenli cinsel yaşamı olan bir kadınım. Sırf genital sağlık ve aşk kuponları için seti almıştım. Ana kitaba ve diğer bonusa ihtiyacım olmadığını düşünüyordum ama okudukça şaştım kaldım. Cinselliği bilen bir kadın olarak görürdüm kendimi. Meğer bilmediğim ne çok şey varmış. Harika bir iş çıkarmışsınız.

Okuyucu yorumu 5
Öyle mutluyum ki emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. İnsanın yüksek beklenti duyduğu bir şeyden memnun kalmasının keyfi cidden çok güzel. Ben kitaptan memnun kaldım sevgilim de benden. ilk denememden sonra ‘Ne oldu böyle ya?’ deyip duruyor. Sırrımı bilmiyor.

Okuyucu yorumu 6
Erkek arkadaşımla nişanlanmak üzereydik ama bir şeyler ters gitmeye başlamıştı. Aramızdaki bağ koptu kopacak, sinirlerim harap ve herkes bizden nikah tarihini beklerken biz ayrılmak üzereydik. Bir arkadaş tavsiyesiyle Onu Elde Tut ve Yataktaki Kraliçe kitaplarınızdan haberdar oldum. Kaybedecek bir şeyim yoktu kitapları indirip bir çırpıda okudum. Erkeği yatakta etkilemenin yolları ve dahası gün içerisinde yatak dışında etkilemenin yollarını da bu 2 kitapla öğrendim. Şimdi, hayatımda yaptığım en doğru iş buymuş diyorum. Sevdiğim erkeği tekrar kazandım. Gelişimim esnasında ondan birçok iltifat duydum ama mutluluk gözyaşlarıma sebep olan sözü şuydu; ‘Senin gibi bir kadınla neredeyse vedalaşacaktım’.

Erkeği yatakta etkilemek için Yataktaki Kraliçe ne anlatıyor?

100 sayfalık ana kitap ve toplamda 95 sayfalık bonus kitapların tamamında, erkekleri sekste etkilemenin yollarını ve cinselliği tüm trendleriyle öğrenmen için ihtiyacın olan tüm bilgileri bulacaksın. Bu kitabı okuduktan sonra cinsellik ve seksle ilgili aklında hiçbir soru işareti kalmayacağı gibi erkeğinin gözünde bir Tanrıça olmanın püf noktalarını da öğreneceksin. Erkeği sekste veya yatakta etkilemenin yolları nelerdir? bunlar hakkında çok az kadının bildiği eşsiz metotlara sahip olacaksın.

Durma!
erkekleri sekste etkilemenin yollarını öğren
ve onun kraliçesi sen ol!

Yataktaki Kraliçe Kitabının Tüm Setlerine Göz At!

Aşağıdaki 5 farklı setten sana uygun olanını seç
ve geç kalmadan sen de indirimi yakala!

Kampanya-1

Yataktaki Kraliçe Kitabı Satın al

Resmi göremiyorsan satın almak için buraya tıkla!

 Kampanya-2

Kocanın Kalbine Gir'i incelemek için buraya tıkla!

Kocanın Kalbine Gir e-Kitabı, 1 ana kitap ve yanında 3 adet bonus kitaptan oluşan bir set. Barındırdığı bilgi ve metotlarla, kocanın sevgisini, ilgisini nasıl yükseltebileceğini gösteriyor. Var olan sorunları nasıl çözeceğini ve onun biriciği olmak için gündelik yaşamda neler yapman gerektiğini tek tek aktarıyor.

 • Ana kitap 100 sayfa
 • 1 no.lu bonus olan “Çember ihlali” kitabı 30 sayfa
 • 2 no.lu bonus olan “Kıskançlık Testi & Kıskançlığın Esiri Olma” 30 sayfa
 • 3 no.lu bonus olan “Aşk Biletleri” 30 sayfa

Bir solukta okuyabileceğin, evliliğine ivme kazandırabileceğin şahane bir ilişki koçu!

Kampanya-3

Yataktaki Kraliçe + Onu Elde Tut 2’li Set

Sevgilinin aşkını, hayranlığını ve sana olan bağlılığını arttıracak tüm bilgiler bu ikili sette!

458TL yerine sadece 399TL

Yataktaki Kraliçe ve Onu Elde Tut kitap seti

Resmi göremiyorsan satın almak için buraya tıkla!

Onu Elde Tut'u incelemek için buraya tıkla!

Onu Elde Tut e-Kitabı, 1 ana kitap ve yanında 3 adet bonus kitaptan oluşan bir set. Barındırdığı bilgi ve metotlarla, sevgilin olan erkeği nasıl kendine bağlayacağını gösteriyor. Çiftlerin, birlikte olmaya başladıktan bir süre sonra birbirleri için eskimeye başladığını ve ilk zamanlardaki çekiciliklerini yitirmeye başladıklarını sen de bilirsin. Onu Elde Tut kitabı, sevgilinin sana olan ilgi ve sevgisindeki azalma riskini nasıl yok edeceğini, sana olan hayranlığını nasıl artıracağını, ilişkinizi hep ilk gün ki gibi nasıl taze tutacağını tek tek aktarıyor.

 • Ana kitap 75 sayfa
 • 1 no.lu bonus olan “Çember ihlali” kitabı 30 sayfa
 • 2 no.lu bonus olan “Onla Doğru İletişim ve Sorun Çözme Yolları” 30 sayfa
 • 3 no.lu bonus olan “Aşk Biletleri” 30 sayfa

Bir solukta okuyabileceğin, öğrenirken eğleneceğin şahane bir ilişki koçu!

Kampanya-4

Onu Elde Et + Onu Elde Tut + Yataktaki Kraliçe 3’lü Set

ilgi duyduğun erkekle henüz bir ilişkin yoksa, kısa sürede onu elde etmenin ve kendine bağlamanın tüm yolları bu üçlü sette!

687TL yerine sadece 499TL

Yataktaki Kraliçe Onu Elde Et - Tut kitap setleri

Resmi göremiyorsan satın almak için buraya tıkla!

Onu Elde Et'i incelemek için buraya tıkla!

Onu Elde Et e-Kitabı, 1 ana kitap ve yanında 3 adet bonus kitaptan oluşan bir set. Barındırdığı bilgi ve metotlarla, henüz sevgili olamadığın ve hoşlandığın erkeği nasıl elde edeceğini gösteriyor.

Ana kitap 65 sayfa
1 no.lu bonus olan “İzlenim Testi & Beni Baştan Yarat” kitabı 30 sayfa
2 no.lu bonus olan “Kıskançlık Testi & Kıskançlığın Esiri Olma” 30 sayfa
3 no.lu bonus olan “Onla Chat” 15 sayfa
Bir solukta okuyabileceğin, öğrenirken eğleneceğin şahane bir ilişki koçu!

Kampanya-5

Eski Sevgiliyi Elde Et + Onu Elde Tut + Yataktaki Kraliçe 3’lü Set

Eski sevgilisinin kokusu burnunda tütenlerin seti!
Onu nasıl geri kazanabileceğin ve sonrasında da onu kendine sıkıca bağlayacağın tüm bilgiler bu üçlü sette.

687TL yerine sadece 499TL

Yataktaki Kraliçe Eski Sevgiliyi Elde Et Onu Elde Tut kitap setleri

Resmi göremiyorsan satın almak için buraya tıkla!

Eski Sevgiliyi Elde Et'i incelemek için buraya tıkla!

Eski Sevgiliyi Elde Et e-Kitabı, 1 ana kitap ve yanında 3 adet bonus kitaptan oluşan bir set. Barındırdığı bilgi ve metotlarla, halen daha unutamadığınız eski sevgilinizi nasıl geri kazanacağınızı gösteriyor.

Ana kitap 64 sayfa
1 no.lu bonus olan “İzlenim Testi & Beni Baştan Yarat” kitabı 30 sayfa
2 no.lu bonus olan “Kıskançlık Testi & Kıskançlığın Esiri Olma” 30 sayfa
3 no.lu bonus olan “Onla Chat” 15 sayfa

Bir solukta okuyabileceğin, öğrenirken eğleneceğin şahane bir ilişki koçu!

Erkekleri sekste etkilemenin yolları

Erkeği yatakta etkilemenin yolları nelerdir diyenler için püf noktaları Yataktaki Kraliçe Kitabında!

Erkeği yatakta etkilemek için ne yapmalı? Yapılması gerekenleri Yataktaki Kraliçe’den öğrenebilirsin.