Erkekler yatakta ne ister tüm detaylarıyla anlattık. Sevişirken söylenen ateşli sözlerden erkekler yatakta hangi pozisyonu severe kadar tüm detaylar burada.

Burada öğreneceklerinle, erkeğine hayatı boyunca yaşamadığı zevkleri yaşatabilir ve onun yatağının kraliçesi sadece sen olabilirsin. Erkekler yatakta ne ister konusunda fenomen olmuş Yataktaki Kraliçe kitabını indirip okuyabileceğin bölümü de alt satırlarda göreceksin.Erkekler yatakta ne ister keşfet ve Onun kraliçesi ol!

Erkekler Yatakta Ne ister?

Erkekler yatakta ne ister sorusunun önce genel cevabını verelim ardından da detaylardan söz edelim. Erkekler yatakta tam bir kraliçe ister. Çünkü yatakta kraliçe olabilen bir kadın;

  • Erkekler yatakta ne ister A’dan Z’ye bilir.
  • Sevişirken söylenen ateşli sözleri ihmal etmez, kullanır.
  • Erkekler yatakta hangi pozisyonu sever avucunun içi gibi hepsini bilir.
  • Erkekleri yatakta çıldırtmanın yolları onun için çocuk oyuncağıdır.
  • Erkekler sevişirken kadınlardan ne isterse hepsini eksiksiz şekilde uygular ve böylece erkeğine muhteşem bir seks hayatı sunabilir!

Yataktaki Kraliçe özetle;

Erkeğin, yatakta hayran kaldığı ve yatağının kraliçesi olarak gördüğü çok özel bir kadındır.

Erkekler, kendisini yatakta tam anlamıyla tatmin edebilecek bir kadın ister. Elbette ki bu sadece bir başlangıç. Çünkü erkekler tatmin edilmenin yanı sıra renkli, eğlenceli ve hareketli bir seks hayatı da istiyor. Yani Yataktaki Kraliçe’yi istiyorlar! Eğer onun yatağının kraliçesi olamaz, senden yüksek haz almasını sağlayamaz ve yatakta bambaşka dünyaların kapılarını ona aralayamazsan kısa bir süre sonra senden sıkılacaktır. O adam kocan bile olsa!

Erkeğini yatakta, onun bile tahmin edemeyeceği şekilde mutlu etmek ve onu başka kadınlara kaptırmamak için seksin en kilit noktalarını öğrenmelisin. Erkekler yatakta ne ister bunun hakkında bilmen gereken her şeyi öğrendiğinde ve uyguladığında emin ol erkeğinin gözünde sen de Yataktaki Kraliçe ünvanını kazanacaksın!

Erkekler Yatakta Ne ister 1

Sevişirken söylenen ateşli sözlere tutkundurlar. işitme duyusu yoluyla uyarılmak erkekler için olmazsa olmaz detaylardan biridir. Çünkü erkekler sanıldığının aksine aslında çok kolay tahrik olan canlılar değiller. Gerçek bir uyarılma sağlamak istiyorsanız sadece tensel değil işitsel ve görsel uyarıları da kullanmalısınız. Erkeğinize yaşatacağınız hazzın doruk noktalara ulaşmasını istiyorsanız sevişirken söylenen ateşli sözleri yabana atmamalısınız.

Onu şiddete arzuladığınızı, onun size dokunmasından aldığınız hazzı belirten sözler erkeklere yatakta söylenecek sözlerin en başında gelir. Hayal gücünüz yetmiyorsa endişe etmeyin. Yataktaki Kraliçe kitabını okuduğunuzda sevişirken söylenen ateşli sözlerin neler olduklarını hazır cümleler halinde göreceksiniz.

Erkekler Yatakta Ne ister 2

Erkekler yatakta hangi pozisyonu sever, hangisini ne zaman ister? Onlarca pozisyon var ve her birinin de hizmet ettiği farklı bir durum var. Kimisi erkekleri azdıran pozisyonlar kategorisine giriyor, kimisi orgazmı uzatan pozisyonlar kategorisine! Orgazmı uzatan bir pozisyonu seks dakikalarınızın en başında uygulayacak olursanız kötü!

Erkeğinizin erken boşalma sorunu yaşamasına neden olabilirsiniz. Bu da kaş yapayım derken göz çıkarmak gibidir. Erkekler erken boşalmaktan nefret ederler. Bu nedenlerle, hangi pozisyonu ne zaman yapmanız gerektiğini çok iyi bilmelisiniz. Erkekler yatakta ne ister resimli detayları da Yataktaki Kraliçe kitabını indirip okuduğunuzda görebileceksiniz.

Erkekler Yatakta Ne ister 3

Erkeklerin yatakta sevdiği şeylerden biri de onu çıldırtmanın yollarını uygulayan bir kadınla yaşayacağı heyecan dolu dakikalardır. Kadını tarafından kendisine ne numaralar gösterileceğini merak eden bir erkek çok daha yüksek bir orgazm yaşayacak demektir. Erkekleri yatakta çıldırtmanın pek çok farklı yolu var. Giyeceğiniz şeylerle, yetişkinler için tasarlanmış seks oyuncaklarıyla erkekleri yatakta çıldırtabilirsiniz.

Erkekler Yatakta Ne ister Resimli Anlatımla Keşfet!

Erkeklerin yatakta istedikleri saymakla bitmez. Bu iş resimsiz de anlatılmaz! Erkekleri yatakta azdırmanın ve baştan çıkarmanın yollarına dair ne varsa sansürsüz şekilde tüm detaylarıyla keşfedebileceğiniz Yataktaki Kraliçe pdf kitabı ile buluşturalım sizi. Fenomen olmuş bu kitabı ister bilgisayarınıza isterseniz telefonunuza indirebilir ve kolaylıkla okuyabilirsiniz.

Dikkat!

Çevrenizde birileri varken bu kitabı telefonunuzda açmayın ;)

Erkekler sevişirken kadınlardan ne ister konusunda her şeyi sansürsüz şekilde yazılı ve resimli olarak anlattığı için çevrenizdekilere mahçup olabilirsiniz. Bu nedenle yalnızken okumanızı tavsiye ederiz. Şimdi kitap içeriğinden biraz söz edelim. Bakın bakalım aradığınız şey bu mu? Evet, aradığım bilgiler bunlar diyecek olursanız kitabı indirip okuyabileceğiniz linki yazımızın sonunda göreceksiniz.

Erkekler yatakta ne ister

Yataktaki Kraliçe pdf biçimli bir e-kitap. Yazı dili çok akıcı ve erkekler sevişirken kadınlardan ne ister konusunda çok ilginç bilgiler barındıran bir kitap. Erkekler yatakta ne ister, erkekleri yatakta çıldırtmanın yolları nelerdir? bunlar hakkında çok az sayıda kadının bildiği eşsiz metotları resimli ve yazılı olarak aktarıyor.

Erkekleri sekste etkilemenin 10 kesin yolunu, unutulmaz öpüşme önerilerini, ön sevişmede erkek ne ister, ön sevişmenizi alevlendirecek çok özel önerileri, erkeklerin erojen bölgeleri hakkında bilinmeyenleri, oral seksle ilgili her şeyi, oral seksi kadın için daha kolay hale getiren pratik yöntemleri, handjob inceliklerini, erkekler yatakta hangi pozisyonu sever erkeklere en çok keyif veren 10 Kamasutra pozisyonunu ve ayrıca yüksek haz etkisi olan 15 seks pozisyonunu, anal seksin zararlarını ve anal seks hakkında mutlaka bilmen gerekenleri, erkeklere yatakta söylenecek sözleri, afrodizyak etkiye sahip çok özel tüyoları, afrodizyak kokuları… gibi erkeklerin yatakta sevdiği şeyler olarak pek çok bilgi bu kitapta mevcut.

 

yataktaki kraliçe kitabın yazarı kim

Erkekler yatakta kadının nasıl giyinmesini ister? Yataktaki Kraliçe kitabının içindeki ek kitaplardan birinde sadece bu konu işleniyor. Erkekleri zevkten 4 köşe edecek giyim önerileriyle birlikte yetişkinler için tasarlanmış seks oyuncaklarının nelere kadir olduğunu da detaylarıyla bu kitaptan keşfedebilirsiniz. Resimli ve yazılı anlatımla aktarılmış bu öneriler henüz okurken sizi bile çılgına çevirecek türden. Erkeğinizin sizi yatakta tam bir tanrıça gibi görmesini sağlayacak bu giyim önerileri inanın ufkunuza sonsuz bir derinlik getirecek.

Yataktaki Kraliçe Kitabı Satın al

Yataktaki Kraliçe kitabının içindeki ek kitaplardan biri de hem sizin hem de erkeğinizin cinsel sağlığına yönelik çok önemli bilgiler içeriyor. Bir kadının jinekolojik açıdan dikkat etmesi gereken tüm bilgiler bu ek kitapta. Jinekolog doktorunuz cebinizde gibi! Ayrıca, genital estetikten tutun da vajinanızı sıkılaştırmak için özel egzersizler de bu ek kitapta. Bilirsiniz, erkekler dar bir vajina ile çok daha yüksek haz yaşarlar. İşte bu egzersizler vajinanızın genç kalmasını sağlıyor ve genişlemesine engel oluyor.

Yataktaki Kraliçe Kitabı Satın al

Yataktaki Kraliçe kitabının içindeki ek kitaplardan biri yukarıda resmini gördüğünüz Aşk Kuponları kitabı. Erkeğinizin çok keyif alacağı oyunları yatağınıza taşımanızı sağlıyor. Lafı daha fazla uzatmayalım ve erkekler yatakta ne ister resimli yazılı anlatımlarla hepsini tek tek gösteren Yataktaki Kraliçe kitabını indirip okuyabileceğiniz linki verelim. Yataktaki Kraliçe’yi okuduktan sonra cinsellik ve seksle ilgili aklınızda hiçbir soru işareti kalmayacağı gibi çok daha fazlasına sahip olacağınızı siz de göreceksiniz. Buna şimdiden emin olabilirsiniz.

Kitabı satın alıp okumak için buraya ya da aşağıdaki görsele tıklayabilirsiniz.

Erkekler yatakta ne ister

yataktaki kraliçe kitabını hemen satın al

 

Erkekler yatakta ne ister öğren sen de Yatağının Kraliçesi Ol!