Yatakta erkeği çıldırtmanın yolları – En etkili 3 iyi yolun ne olduğunu yazdık. Yatakta erkeği azdırmanın yolları çıldırtan sözler pozisyonlar ve dahası. Yataktaki Kraliçe’nin önerdiği yolları uygula erkeğini çıldırt.

Yatakta Erkeği Çıldırtmanın Yolları

Yatakta erkeği çıldırtmanın ve azdırmanın pek çok farklı yolu vardır. Bunlar her kadının yapabileceği, ufak ama çok etkili numaralardır. Örneğin seks esnasında onla konuşmak, onu çıldırtan sözler söylemek, onu daha önce hiç denememiş olabileceği pozisyonlara davet etmek, seks oyuncaklarıyla cinsel yaşamı renklendirmek gibi birçok şey yatakta erkeği çıldırtmanın yolları olarak sıralanabilir. Elbette ki hepsi bu kadarla sınırlı değil. Bu konuda Yataktaki Kraliçe kitabının önerdiği en etkili yollardan sadece 3 tanesinin detaylarını aşağıdaki satırlarda göreceksiniz.

Yatakta Erkeği Çıldırtmanın Yolları En Etkili 3 Yol

Yatakta erkeği çıldırtmanın yolları olarak öncelikle şunu söyleyelim ki kadının hayal gücü, trendleri takip etmesi ve ruhani potansiyeli bu yoldaki en önemli faktörlerden. Yaşam mücadelesi içerisindeyken bu konulara eğilememiş olanlar için en etkili yolları sırasıyla şöyle anlatabiliriz.

Yatakta Erkeği Çıldırtmanın Yolları 1

Seks Esnasında Konuşmak

Yatakta erkeği çıldırtan sözler kullanmaktan çoğu kadın bundan çekinir ama yatakta erkeği çıldırtmanın en etkili yollarından biridir seks esnasında konuşmak. Çok etkili bir yöntemdir. Ama ne konuşacağınızı iyi bilmeniz gerekir. Erkekler yatakta aktif ve canlı kadınlara bayılırlar. Yatakta çıkardığınız sesler sadece inlemekten ibaretse kusura bakmayın, doğru yolda ilerlemiyorsunuz demektir.

İnlemekten başka ses çıkarmayan bir kadının şişme kadından pek bir farkı yoktur. Erkekler seks esnasında ne söyleyeceğinize, gündelik yaşamda ne söylediğinizden daha çok dikkat kesilirler. Bunu fırsat bilip ‘O kırmızı ayakkabıyı istiyorum’ demeyin tabi ama o an algılarının size karşı çok daha açık olduğunu bilin. Etkili sözler kullanmaktan çekinmeyin.

Konuşun, yaptığı şeyden hoşlanıp hoşlanmadığınızı belli edin, ne istediğinizi açıkça söyleyin, onu yönlendirin. Tabi bunun da ötesinde erkeği yatakta çıldırtacak sözler kullanmayı asla ihmal etmeyin. Edepsiz görünür müyüm? diye çekinmeyin.

Erkeğinin yatağının kraliçesi olmayı becerebilen bir kadın, neler yaparak basit bir izlenim bırakmayacağını ve bunla birlikte erkeğine yüksek hazzı nasıl yaşatacağını gayet iyi bilen bir kadındır. Bu konuda yardıma ihtiyacınız varsa Yataktaki Kraliçe pdf kitabını indirip okuyabileceğiniz linki bu yazımızın sonunda vereceğiz. Endişe etmeyin!

Yatakta Erkeği Çıldırtmanın Yolları 2

Yeni pozisyonlara davet etmek

ikinci sırada yer alan taktik yatakta erkeği çıldırtan pozisyonlar uygulamak onu yeni pozisyonlara davet etmek. Onu çıldırtan pozisyonlara davet edin. Erkekler yatakta yeni şeyler deneyen kadınlara deli olurlar. Bu yüzden yenilikleri her daim yatağa sokan bir kadın olmaya çalışın.

‘Yok canım, ne varsa hepsini biliyordur’ demeyin. İnanın ülkemiz erkekleri de bu konuda hayli eksik olabiliyorlar. Çünkü ülkemizde cinsellik eğitiminin alındığı, cinselliğin inceliklerinin anlatıldığı bir mecra maalesef ki yok. Haliyle çoğumuz hayatımıza giren partnerlerimizden ne öğreniyorsak o kadarını biliyoruz ya da porno filmlerde görülenlerle yetiniyoruz. Oysaki cinsellik konusunda henüz tabana inmemiş, çoğu erkeğin ve çoğu kadının bilmediği onlarca pozisyon ve onlarca trend bulunuyor. Cinselliği bir uzman gözüyle araştırdığınız vakit bu bilgilere ulaşabiliyorsunuz.

Örneğin Kama Sutra Pozisyonları… Eminiz ki siz de bu sevişme sanatını çok duymuşsunuzdur ama bu pozisyonlardan erkeğe en çok haz veren 1o pozisyonun hangisi olduğunu bilmiyorsunuzdur. Ya da Kama Sutra adı altında olmayan ama erkeği fizyolojik olarak çılgına çevirebilen diğer 15 pozisyondan habersizsinizdir. Muhtemelen erkeğinizin de bunlardan haberi yok! Daha önce hiç denemediği ama denedikten sonra asla kopamayacağı bu pozisyonların resimli ve yazılı anlatımını da Yataktaki Kraliçe pdf kitabında göreceksiniz. Yazılı ve resimli anlatımlarıyla açıkça okuyabileceğiniz 35 farklı pozisyon, yatakta erkeğinizi çıldırtmanın en etkili yollarından biri olacak, emin olun!

Yatakta Erkeği Çıldırtmanın Yolları 3

Seks oyuncaklarının gücünü kullanmak

Yatakta erkeği azdırmanın yollarından biri de seks oyuncaklarının gücünü kullanmaktır. Kendileri alıp gelmezler çünkü ‘Ya istemezse ve red ederse’ korkusu yaşarlar. Fakat kadın kişiden bu sürprizi gördüklerinde deliye dönerler. Ciddi tavsiyemdir, seks oyuncaklarının gücünü kullanın. Oyuncakları cinsel yaşamınıza dahil ettikten sonra erkeğinizin size olan ilgi ve alakasında göreceğiniz değişime siz bile inanamayacaksınız. Bu oyuncaklar yetişkin shoplar da ya da pek çok internet sitesinde satılıyor. Kolaylıkla temin edebilirsiniz ancak burada önemli olan nokta, hangi oyuncakları seçmenizin en iyisi olacağını bilmeniz ve onları nasıl kullanacağınızı bilmenizdir. Bunla ilgili tüm detayları da yine Yataktaki Kraliçe pdf kitabında tüm detayları ile göreceksiniz..

Yatakta erkeği çıldırtmanın yolları sadece yukarıda bahsettiklerimizden ibaret değil elbette. Burada lafını edemediğimiz diğer her şeyi Yataktaki Kraliçe kitabından açıkça okuyabilirsiniz. Kitabın indirme sayfasına geçiş için buraya ya da aşağıdaki görsele tıklayabilirsiniz.

Yatakta erkeği çıldırtmanın yolları